Luma Tomio kennel

Bolognese


Návštěvní kniha - Guestbook

srdce      ŠTĚŇATA - PUPPIES      srdce

pregnancy                 diary of pups


Štěňátka nyní nemáme, plánujeme na podzim 2018

We do not have puppies now, we plan in autumn 2018

 


NA PRODEJ  -  FOR SALE

Princess Ellis " Eliška " nar. 14.07.2017.

Eliška je malá a drobná fenka. - Ellis is a small and petite female.

   

tlapka - paw

Štěňátka jsou pouze s FCI průkazem původu. Štěňátka od nás odcházejí do nových domovů nejdříve v 9.týdnech. Všechna štěňátka jsou pod pravidelným dohledem veterinárního lékaře. Štěňátka jsou v době prodeje řádně socializovaná, zvyklá na běžný ruch domácnosti, jsou očkovaná, čipovaná, 4x odčervená, mají vystaven PetPass EU. Ke každému štěňátku je vystavena kupní smlouva a dostávají od nás základní výbavičku - balíček s krmivem, hračkou a jiné.

Puppies are with FCI pedigree only. Our puppies go to new homes earliest in 9.weeks. All puppies are under regular supervision of a veterinarian. The puppies are at the time of sale properly socialized, accustomed to normal bustle household they are vaccinated, microchipped, 4 x dewormed and have exposed EU PetPassport. For each puppy is exposed to the purchase agreement and they are receiving from us a basic layette - pack with food, toy, and other.

tlapka - paw


Kontakt  +420 606 356 579, email: lumatomio@gmail.com

Chovatelská stanice boloňských psíků © Luma Tomio 1997 Marie Lupačová

Veškeré fotografie, obrázky, design a obsah stránek jsou ve vlastnictví chovatelské stanice Luma Tomio nebo jiných autorů, a jsou chráněny autorským zákonem.

Jejich kopírování a plagiátorství je bez předchozího souhlasu zakázáno.Všechna práva vyhrazena. Autor stránek: Marie Lupačová

All photos, pictures, design and content pages are owned kennel Luma Tomio or other authors, and are protected by copyright law.
Their copying and plagiarism is prohibited without prior consent. All rights are reserved. Author web site: Marie Lupačová

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich